czytam ebooki

Wpis

środa, 24 października 2012

Marketing sieciowy - Biznes XXI wieku

 premiera nowej pozycji Roberta Kiyosaki pt. “Biznes XXI wieku”! “To istotna  książka, której celem jest  pomoc podczas pierwszych kroków w nowoczesnym biznesie jakim jest marketing sieciowy.”

Dlaczego powinieneś stworzyć własny biznes i jaki dokładnie to biznes? Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością – radzi Robert Kiyosaki. Jak to zrobić? Zapraszamy do przeczytania publikacji „Biznes XXI wieku”.

“Robert Kiyosaki wyjaśnia, dlaczego marketing sieciowy jest najlepszym modelem biznesu, szczególnie jeśli dotąd nie prowadziłeś własnej firmy. Dzięki tej książce Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Sięgnij po swoją finansową niezależność.”

 

 

Autor: Robert Kiyosaki
Liczba str.:  161
ISBN:  978-83-61008-20-0
Wydanie:  I, 2012
cena: 37,00 złsprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
 
Dzięki tej książce Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Sięgnij po swoją finansową niezależność. Zamów i przeczytaj.


Biznes XXI wieku to rozwiązanie dla Ciebie?

Najlepszym sposobem aby to sprawdzić jest doświadczenie tego na własnej osobie.

Na początek zanim zaangażujesz się w biznes XXI wieku, ten ebook może być kluczowy, abyś dokładnie zrozumiał, w czym rzecz. Abyś nie powielał mitów związanych z  zagadnieniem jakim jestbiznes sieciowy, które pojawiają się w świadomości ludzi, ale ujrzał, jak to powinno funkcjonować, jak działa w innych krajach i jak sprawić, aby odnieść sukces także w naszym kraju.

Robert Kiyosaki wyjaśnia, dlaczego marketing sieciowy jest prawdopodobnie najlepszym modelem biznesu, w szczególności jeśli dotąd nie prowadziłeś własnej firmy i nie masz dużych nakładów finansowych na start.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
robbe123
Czas publikacji:
środa, 24 października 2012 12:52

Polecane wpisy

Tagi

Zakładki

  • Ebooki

Kanał informacyjny

ebooki